top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

26 stycznia 2010 r. dzieci z klasy I miały na lekcji gości: odwiedził je pan policjant oraz maskotka śląskiej Policji ; pies Sznupek. Od lat nasza szkoła bierze udział w programie "Bezpieczne dziecko ; przyjaciel Sznupka", w którym sympatyczny Sznupek uczy dzieci bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach. FOTO

Tym razem goście rozmawiali z pierwszakami o bezpieczeństwie w czasie zabaw zimowych oraz bezpiecznym zachowaniu wszkole ; także o agresji i bójkac h między dziećmi. Największą atrakcją spotkania był oczywiście uścisk łapy Sznupka i wspólne zdjęcia. Relacja fotograficzna

Sznupek zaprosił też dzieci do odwiedzenia swojej strony internetowej http://www.slaska.policja.gov.pl/dla-dzieci/.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.