top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W naszej szkole w sali 13 odbyła się 27 stycznia 2010 r. zabawa karnawałowo - walentynkowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie klas IV-VI sami zadbali o udekorowanie klasy , przygotowali plakaty i przystroili okna.  FOTO

Dyskoteka rozpoczęła się o 17:00, a zakończyła parę minut po 19:00.Przyszły do nas absolwentki naszej szkoły i rozkręciły całą zabawę. Puszczały płyty z bardzo szybką i imprezową muzyką. Dziewczyny to siostry i koleżanki naszych uczniów, a Weronika Kucharczyk to bez wątpienia wspaniały wodzirej. Serdecznie im dziękujemy i zapraszamy!.

Mieliśmy dwa konkursy : taniec na gazecie i taniec z balonem. Pierwszy z nich wygrała para: Nicola Olszewska i Sebastian Wąs .W drugim nie ogłoszono zwycięzców, ponieważ dwie pary tańczyły do samego końca. Śpiewaliśmy także kolędy całymi klasami .Pierwsze miejsce zajęła klasa VIb, drugie klasa IV, a trzecie V. Ten konkurs zorganizował Samorząd Uczniowski i będzie on wliczany do rywalizacji klas. Zwycięskim klasom gratulujemy!

Dziewczyny świetnie potrafiły nas zabawić. Nikt nie podpierał ścian , a nawet poczęstunek : pączek i napój ,był szybko konsumowany , aby nie stracić dobrej zabawy. Nigdy nie zapomnimy tej wspaniałej zabawy i z niecierpliwością czekamy na nastepną.                                                                                 
Natalia Bogdańska, uczennica

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.