top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

29.03.2010 w naszej szkole odbyła się Olimpiada Przedszkolaka 2010,w której brały udział Przedszkola nr 30 i (po raz pierwszy) Przedszkole nr 26 - ogółem ponad 60 uczestników. Imprezę poprzedziła prezentacja multimedialna na temat igrzysk letnich i zimowych oraz najlepszych polskich sportowców. FOTO
 
Olimpiada rozpoczęła się od wprowadzenia ognia, flagi olimpijskiej i wysłuchania hymnu olimpijskiego. Młodzi sportowcy rywalizowali w takich konkurencjach jak: biegi, skoki i rzuty. Popisywali się znajomością różnych dyscyplin sportowych. Mieli również okazję podziwiać pokaz gimnastyczny naszej uczennicy klasy II. Oglądali pokaz strojów sportowych.
 
Na zakończenie zwycięzcy dekorowani byli na podium i odbierali pamiątkowe dyplomy. Olimpiada zastała zakończona wyprowadzeniem symboli olimpijskich, a każdy z uczestników pokrzepił się soczkiem. FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.