Sala gimanstyczna to wbrew pozorom nie tylko miejsce wyciskania "siódmych potów" z uczniów przez naszą wysportowaną panią wuefistkę. Na tej sali spotykamy się podczas wszystkich większych uroczystości szkolnych oraz na cotygodniowych apelach poniedziałkowych w okresie zimowym.

Na sali gimnastycznej, uczniowie mają do dyspozycji różnorodne przyrządy gimnastyczne, piłki, hulajnogi, narty biegowe, stoły pinpongowe i inne oraz szatnię i natryski. Zaplecze sali gimnastycznej jest stale doposażane m.in. z funduszy przeznaczonych na działalność UKS "Sokół".

W roku szkolnym 2009/2010 nasza sala gimnastyczna została poddana gruntownemu remontowi (zdjęcia poniżej)