top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Sala gimanstyczna to wbrew pozorom nie tylko miejsce wyciskania "siódmych potów" z uczniów przez naszą wysportowaną panią wuefistkę. Na tej sali spotykamy się podczas wszystkich większych uroczystości szkolnych oraz na cotygodniowych apelach poniedziałkowych w okresie zimowym.


 Na sali gimnastycznej, uczniowie mają do dyspozycji różnorodne przyrządy gimnastyczne, piłki, hulajnogi, narty biegowe, stoły pinpongowe i inne oraz szatnię i natryski. Zaplecze sali gimnastycznej jest stale doposażane m.in. z funduszy przeznaczonych na działalność UKS "Sokół".


W roku szkolnym 2009/2010 nasza sala gimnastyczna została poddana gruntownemu remontowi (zdjęcia poniżej)

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.