top
logo

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W ramach pierwszych "Dni Załęża" 15.09.2017r. na obiektach sportowych byłego M.D.K. przy ul. Gliwickiej odbyły się zawody sportowe szkół Załęża i osiedla 1000-lecia.
Dzieci po raz kolejny rywalizowały w turnieju piłki nożnej. Tegoroczny  turniej został wzbogacony o koszykówkę, tenis stołowy i e-zawody w piłce nożnej.
Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w piłce nożnej kl. II-IV i  III miejsce w kategorii chłopców starszych. Dziewczęta po bardzo wyrównanej grze przegrały jedynie o jeden kosz w rzutach osobistych z S.P. nr 20  i  ostatecznie zajęły II miejsce. Natomiast beazkonkurencyjne były nasze tenistki stołowe, które zgarnęły całe podium. Chłopcy w e-turnieju piłki nożnej zajęli  I i III miejsce. Gratulacje.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.