• modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/01.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/21.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/22.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/23.jpg

olimpiada przedszkolaka1016.03.2018 r. jak co roku zawitały do nas dzieci z załęskich przedszkoli. Przybyły na organizowaną przez naszą szkołę Olimpiadę Przedszkolaka.

Impreza rozpoczęła się prezentacją multimedialną, która przybliżyła przedszkolakom historię i ideę igrzysk olimpijskich oraz ich symbole. Następnie odbyła się ceremonia otwarcia igrzysk z wprowadzeniem flagi i znicza olimpijskiego i odegraniem hymnu.

Gdy Olimpiada Przedszkolaka 2018 została oficjalnie otwarta, można było już przystąpić do konkurencji sprawnościowych. A były to m.in. : bieg z przekazywaniem pałeczki, skoki dodawane, rzuty woreczkami do celu, biegi przez płotki. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem brały udział w zawodach, każdy chciał jak najszybciej dobiec do mety i zdobyć punkty dla swojej drużyny.

W przerwach uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje umiejętności: dziewczynki z klasy V wykonały układ choreograficzny ze wstążkami, a dzieci z klasy III B pokaz udzielania pierwszej pomocy.

Na zakończenie igrzysk przedszkola zostały nagrodzone pucharami za zdobycie mistrzostwa sportowego, a każdy ich uczestnik stanął na najwyższym stopniu podium i dostał pamiątkowy dyplom. Był też zdrowy i smaczny poczęstunek.

W organizację Olimpiady zaangażowany był i sponsorował ją Urząd Miasta Katowice. Bardzo dziękujemy! Mamy nadzieję, że przedszkolaki dobrze się bawiły i będą mile wspominać naszą szkołę. - zobacz zdjęcia z imprezy!