top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

1 czerwca ruszyła ogólnopolska akcja „Bezpieczne Wakacje", adresowana do dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 5 do 16 lat.

Celem tego przedsięwzięcia jest podniesienie bezpieczeństwa maluchów i nastolatków w trakcie spędzania przezeń wolnego czasu, a także uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą i wypoczynkiem. Akcja prowadzona jest we współpracy ze szkołami, wydziałami oświaty gmin, kuratoriami, komendami Policji i Straży Pożarnej, przy wykorzystaniu materiałów udostępnionych przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Aby przyłączyć się do akcji, szkoły powinny wejść na stronę www.BezpieczneWakacje.pl (zakładka Dołącz), przesłać zgłoszenie oraz:
1) przeprowadzić zajęcia o tematyce bezpieczeństwa, na podstawie gotowych scenariuszy (dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat , od 9 do 12 lat, od 13 do 16 lat )
2) lub umieścić baner informacyjny akcji na stronie internetowej szkoły.

Warto wiedzieć, że w tym roku odbędą się również dwa konkursy: plastyczny („Moje Bezpieczne Wakacje 2012”) oraz informatyczny („Interaktywny Produkt IT”). Uczestnicy mogą w nich wygrać niepowtarzalne nagrody. Jedną z głównych nagród jest rejs statkiem szkoleniowym NAWIGATOR XXI Akademii Morskiej! (kik)

Szkoła Podstawowa nr 22 została zgłoszona do powyższego projektu.

Opublikowano w: Miasto Życie i styl

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.